banner.png
خانه / نما / قیمت انواع اجرای نما فریم لس

قیمت انواع اجرای نما فریم لس

حتما تا به حال ساختمان های فوق لاکچری را که با نما فریم لس در سطح شهر هستند دیده اید و متوجه خیره کنندگی آن شده اید. این انواع نماها اجرای تخصصی دارند که با قیمت های درخور نصب و اجرا می شوند. با توجه به زیبایی که دارند ارزش هزینه کردن و پرداخت کردن قیمت را خواهند داشت.

برای اینکه از قیمت نما فریم لس اطلاعات کافی را داشته باشید می توانید از متخصصینی که در این سایت حضور پر رنگ دارند پرس و جو کنید.

قیمت انواع اجرای نما فریم لس

معرفی انواع نما فریم لس

معرفی انواع نما فریم لس نمای فریم لس یکی از نماهای امروزی به شمار می رود که در اغلب ساختمان های بلند مرتبه دیده می شود و نور خورشید را به خوبی منعکس می کنند. این نماها دارای انواع مختلفی هستند که به خوبی آنها را در این بخش شرح می دهیم.

این نما را به دو صورت می توان به کار برد بخشی از آن که برای ساختمان های با ارتفاع کم استفاده می شود این فریم به دلیل نحوه نصبی که دارد برای ساختمان های با ارتفاع بالا مجاز نیستند. این نما در داخل کانال های به شکل U قرار می گیرند و اتصالات پیچیده ای ندارند.

در مقابل نوعی از این فریم لس وجود دارد که برای نماهای ساختمان های بلند مرتبه استفاده می شوند که دارای پیچ و پرچ های مقاوم و اتصالات قوی است که در برابر ضربات و حوادث های دیگر مقاومت خوبی دارد. این محصول در داخل قالب های که لامن نام دارند قرار می گیرند.

لامن ها به صورت عمودی و افقی این نما را در اختیار دارد و می تواند محافظی مناسب برای انواع نماهای شیشه ای باشد. در فریم لس بیشتر از شیشه های سکوریت استفاده می شود زیرا این نما نه تنها زیبا است بلکه در میزان نور دهی و سیستم گرمایشی ساختمان نیز اثر دارد.

پخش انواع نما فریم لس

پخش انواع نما فریم لس نمای فریم لس در سال های اخیر در ایران به صورت عمده تولید و پخش شده است و می توانیم ببینیم که در موارد مختلفی از این نما استفاده می شود. پخش این نوع نما در مدل های مختلفی انجام می شود و نکته مثبت اینکه این شیشه ها قابلیت تحرک نیز دارند که از مهمترین خصوصیت آن به شمار می رود.

برای دسترسی به این محصول نیازی به طی مسافت و سفرهای مختلفی نیست زیرا پخش نما فریم لس به صورت عمده در تمامی شهرهای کشور انجام می شود و مشتری می تواند در هر نقطه ای از کشور این کالا را سفارش دهد. پخش و نصب و اجرای این کار توسط متخصصینی در این رابطه انجام می شود که برترین مهارت را در این حوضه دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02633500888
فکس: 02633500887
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: خیابان درختی - ساختمان دیبا

مطلب پیشنهادی

فروش بهترین نمای شیشه فریم لس در بازار

نمای شیشه فریم لس یکی از محصولات می باشد که در مکان‌های مختلف برای نمای ساختمان های گوناگون از جمله مسکونی و تجاری و غیره مورد استفاده قرار گرفته و زیبایی و جذا

دیدگاهتان را بنویسید