banner.png
خانه / کرتین وال / کارخانجات تولید کننده کرتین وال سارای

کارخانجات تولید کننده کرتین وال سارای

امروزه نمای خارجی ساختمان، همانند نمای داخل ساختمان بسیار مورد توجه قرار گرفته است. بدین منظور، اخیرا از نمای کرتین وال سارای که به معنی دیوار پرده ای می باشد، بسیار استفاده می شود. این نما، هم مقاومت دیوار را دارد و هم به زیبایی پرده نیز می باشد و بسیار مقاوم و عایق صدا، سرما و گرما و حتی زلزله نیز است. کارخانجات تولید کننده کرتین وال سارای، با به کار گیری بهترین مهندسین و پیشرفته ترین تکنولوژی ها، محصولات بسیار با کیفیتی را تولید و عرضه بازار می نمایند.

کارخانجات تولید کننده کرتین وال سارای

کارخانجات سازنده کرتین وال سارای

کارخانجات سازنده کرتین وال سارایهمان طور که در قسمت قبل گفتیم، کارخانجات سازنده کرتین وال سارای، با برترین تکنولوژی ها، در حال تولید با کیفیت ترین محصولات می باشند.

خوشبختانه، ایران یکی از تولید کنندگان بنام این حرفه شده است و روزانه با تولید زیاد کرتین وال، علاوه بر اینکه نیاز کشور را رفع می کند، می تواند صادر کننده به خارج از کشور نیز باشد.

تولید نمای شیشه ای اسپایدر اخیرا در کارخانه ها بسیار زیاد شده است و به خاطر مقاومت و زیبایی بسیار مورد توجه قرار گرفته است و در ساختمان های تجاری و اداری بسیار کاربرد دارد.

این کارخانه به خاطر داشتن نمایندگی ها کار اجرا و دتایل کرتین وال dwg را با قیمت بسیار ارزان تر انجام می دهند.

خرید کرتین وال سارای ارزان در ایران

خرید کرتین وال سارای ارزان در ایرانبرای خرید کرتین وال سارای ارزان در ایران، بهتر است به طور مستقیم و بدون واسطه از کارخانه تولیدی خرید را انجام داد که این کار سختی های خود را دارد.

اگر روشی راحت تر می خواهیم، باید به نمایندگی ها رجوع کنیم و آن ها با گرفتن سود بسیار پایین محصولات را به فروش می رسانند و کار نصب را هم با قیمت ارزان تر انجام می دهند.

نصاب کرتین وال، از خود نمایندگی معرفی می شود و با کارخانه قرار داد مستقیم دارد که برای خریدار بسیار به صرفه تر می باشد.

خرید از برند های خارجی به دلیل واسطه های زیاد با قیمت بسیار گران تری صورت می گیرد. در صورتی که برند ایرانی از نظر کیفیت با برند های برتر دنیا برابری می کند.

تفاوت های انواع کرتین وال سارای در چیست؟

تفاوت های انواع کرتین وال سارای در چیست؟ساخت کرتین وال سارای در انواع مختلف انجام می گیرد و همان طور در بالا گفتیم، نوع اسپایدر آن بسیار جدید و مدرن و مقاوم می باشد اما کرتین وال شیشه ای پر کاربرد ترین نوع آن می باشد که در ساختمان های اداری و تجاری و مسکونی قابل استفاده می باشد.

کرتین وال، معمولا دو جداره یا چند جداره تولید می شود و همین باعث تنوع محصولات آن می شود. در بسیاری از موارد نوع نصب آن ها هم متفاوت می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

تفاوت قیمت نمای کرتین وال و فریم لس در کشور

تفاوت نمای کرتین وال و فریم لس در شکل ظاهری و قیمت آن‌ها است. این دو نوع نما در کشور قیمت های متفاوتی دارند. نما به شکل ظاهری ساختمان گفته می شود که کرتین وال و

دیدگاهتان را بنویسید