banner.png
خانه / کرتین وال / تفاوت قیمت نمای کرتین وال و فریم لس در کشور

تفاوت قیمت نمای کرتین وال و فریم لس در کشور

تفاوت نمای کرتین وال و فریم لس در شکل ظاهری و قیمت آن‌ها است. این دو نوع نما در کشور قیمت های متفاوتی دارند. نما به شکل ظاهری ساختمان گفته می شود که کرتین وال و فریم لس دو نوع نمای متفاوت هستند و ظاهری زیبا به ساختمان می بخشند.

تفاوت قیمت نمای کرتین وال و فریم لس در کشور

تفاوت های نمای کرتین وال و فریم لس

تفاوت های نمای کرتین وال و فریم لس در ادامه این مقاله قصد داریم تفاوت نمای ساختمان کرتین وال و فریم لس را برایتان شرح دهیم با ما همراه باشید. 

شکل ظاهری

نمای کرتین وال ظاهری براق دارد و کاملا صاف است اما نماید فریم لس در طرح های دو بعدی نیز موجود است و ظاهری مات دارد.

قیمت

قیمت‌نمای کرتین وال بالاتر از نمای فریم لس است و این به دلیل این است که نمای کرتین وال مواد اولیه بیشتری نیاز دارد.

جنس نما

جنس این دو نما نیز با هم تفاوت دارد. نمای کرتین وال از جنس شیشه ساخته می شود. این نما از شیشه های ضخیم و محکم ساخته می شود تا بتواند در برابر باران های شدید مقاوم باشد. جنس نمای فریم لس از آلومینیوم و آلیاژ است و مقاومت زیادی ندارد.

نحوه نصب

نحوه نصب این دو نوع نما نیز با یکدیگر تفاوت زیادی دارد. نمای کرتین وال بسیار ساده تر نصب می شود.

تفاوت اجرا و نصب نمای کرتین وال و فریم لس در بازار

تفاوت اجرا و نصب نمای کرتین وال و فریم لس در بازارنصب و اجرای نمای کرتین وال و فریم لکس نیز باهم تفاوت زیادی دارد. قیمت نمای ساختمان در بازار با توجه به کیفیت مشخص می شود. هرچقدر که کیفیت نما بالاتر باشد قیمت آن نیز بالاتر است و هرچقدر که کیفیت نما پایین تر باشد قیمت آن پایین تر می آید. شرکت های زیادی هستند که قطعات این دو نوع نما را تولید می کنند.

این شرکت‌ها تمام سعی و تلاش خود را می کنند که نما را با بالاترین کیفیت تولید کنند و آن‌را با مناسب ترین قیمت به دست مشتریان خود برسانند. نمای ساختمان باعث می شود ساختمان در برابر باران های اسیدی و برف های سنگین سالم‌ بماند و خراب نشود. این دو نوع نما مزیت های خاص خود را نیز دارند.

یکی از مزیت های نمای کرتین وال و فریم لس این است که اگر از این دو نوع استفاده کنید دیگر ساختمان هیچ نیازی به نماشویی نخواهد داشت و سطح این دو نوع نما آنقدر صاف و یکدست است که هیچ گونه آلایندگی و ذرات معلقی روی آن باقی نمی ماند.

در ایران این دو نوع نما به مقدار زیاد تولید می شوند و بخش عمده ای از آن ها به کشور های خارجی صادر می شود. صادر کنندگان از فروش این قطعات نما سود بسیار خوبی به دست می آورند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

انواع نمای کرتین وال شیشه ای از لحاظ ظاهری

نمای کرتین وال شیشه ای نمای کرتین وال شیشه ای از لحاظ ظاهری و فرم دیداری …