banner.png
خانه / کرتین وال / شرکت اجرای نما کرتین وال

شرکت اجرای نما کرتین وال

کرتین وال لغتی انگلیسی می باشد که معنی فارسی آن “دیوار چوبی” است، امروزه انواع کرتین وال ها توانسته اند به خوبی جایگزین انواع نماهای سنگی شوند و ساختاری فوق العاده لاکچری به سازه ها بدهند، از این رو شما می توانید به راحتی از طریق شرکت های اجرای نما کرتین وال، نمای مورد نظر خود را سفارش دهید و از ظاهر زیبا سازه خود لذت ببرید، فراموش نکنید که در انتخاب مراکز اجرای این سازه ها باید دقت لازم را به عمل بیاورید.

شرکت اجرای نما کرتین وال

انواع گوناگون نما کرتین وال

انواع گوناگون نما کرتین وال کرتین وال ها را می توانیم از طرق مختلف به انواع گوناگون دسته بندی کنیم، از این رو است که ما شاهد انواع نما کرتین وال می باشیم، از آنجاییکه افراد زیادی هستند که خواهان ایجاد ظاهری لاکچری و خاص برای سازه خود می باشند، به دنبال اطلاع از انواع نماهای کرتین وال می باشد، با ما همراه باشید تا به بررسی انواع گوناگون نما کرتین وال بپردازیم.
کرتین وال ها از شاسی و لامل تشکیل می شوند، در واقع لامل ها ساختارهای آلومینیومی هستند که شیشه ها بر روی آن ها سوار می شوند، تنوع لامل ها سبب تنوع در کرتین وال ها شده است. از انواع لامل ها می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • لامل فولادی چوبی؛ لامل فولادی چوبی از انواع لامل هایی است که این روزها زیاد از آن ها استفاده نمی کنند، زیرا ممکن است این محصولات دچار خوردگی شوند و یا اینکه در برخی موارد توان تحمل وزن را نداشته باشند، به همین خاطر است که اکنون سال های سال است که مراکز زیادی از لامل چوبی آلومینیومی استفاده نمی کنند.
  • لامل آلومینیومی؛ امروزه استفاده از لامل آلومینیومی بسیار رایج است، زیرا این محصولات بسیار سبک هستند و طاقت تحمل وزن متریال های دیگر را به خوبی دارند، از طرفی به دلیل ساختار آلومینیومی که دارند دچار خوردگی نمی شوند و می توانند تا سالیان سال عمر کنند.
    همچنین این نوع از لامل ها می توانند عایق خوبی برای رطوبت، حرارت و ذرات معلق در هوا باشند، به همین خاطر است که استفاده از آن ها در چند سال اخیر بسیار شایع تر از قبل شده است.

فروش انواع نما کرتین وال

فروش انواع نما کرتین وال شرکت نما کرتین وال امروزه انواع کرتین وال ها را در نما و طرح های مختلفی عرضه می کند و اغلب با بسیاری از تولیدکنندگان خارجی در حال رقابت می باشد تا بهترین انواع این محصولات را عرضه کند، از طرفی امروزه افراد زیادی روی به خرید این نمونه ها آورده اند به همین خاطر تولید انواع نما کرتین وال در طرح های متنوع سبب شده است که همه افراد با هر سلیقه ای بتوانند کرتین وال مورد نیاز خود را خریداری کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02633500888
فکس: 02633500887
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: خیابان درختی - ساختمان دیبا

مطلب پیشنهادی

انواع کرتین وال لامل ارزان

خرید بدون واسطه انواع کرتین وال لامل ارزان

انواع کرتین وال لامل ارزان | انواع کرتین وال لامل ارزان | انواع کرتین وال …

دیدگاهتان را بنویسید