banner.png
خانه / طراحی نما / شرکت طراحی نمای ساختمان اداری

شرکت طراحی نمای ساختمان اداری

قطعاً زمانی که به شرکت اداری مراجعه کنید اولین چیزی که توجه شما را جلب خواهد کرد، نمای ساختمان است که باید از طراحی خوبی برخوردار باشد. شرکت طراحی نمای ساختمان اداری با بهره گیری از نیروی متخصص بهترین طراحی ها را انجام داده و متناسب با نیاز شما پروژه را به نحو احسنت به اتمام رسانده و همچنین با حذف هزینه‌های جانبی قیمت نهایی این طراحی کاهش پیدا خواهد کرد.

شرکت طراحی نمای ساختمان اداری

طراحی نمای ساختمان اداری در تهران

طراحی نمای ساختمان اداری در تهران

نمای ساختمان تهران اولین چیزی است که توجه همه افراد را در هنگام ورود به یک ساختمان جلب می‌ کند. در حال حاضر پرکاربردترین نوع نمایی ساختمان های اداری دارد، نمای شیشه ای از جنس فریم لس می باشد. این جنس ارزان ترین و با کیفیت ترین نمونه ها است که به صورت تک جداره و دوجداره می باشد.

از آن جایی که تهران پایتخت کشور محسوب می‌ شود، دارای ساختمان های اداری بسیار فراوانی است بنابراین این ساختمان اداری ها باید از نمای زیبای برخوردار باشد. نمای فریم لس از جمله نماهای شیشه‌ای بسیار محبوب است که سطح صاف و یکدست داشته، نصب آنها سریع و آسان است، انواع آن در رنگ بندی قابل بسیار بالا می باشد و همچنین مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی گوناگون، زلزله و… است.

از آنجایی که این شیشه ها باید به صورت اصولی و محاسبه شده نصب گردد، نصب آن توسط افراد متخصص حائز اهمیت است معمولا در نصب آن از شبکه های آلومینیومی به عنوان زیر ساز استفاده می شود، پس باید کار را به یک فرد کار بلد سپرد. نصب این نوع طراحی ها بسیار بالا است که جذابیت ظاهری زیادی داشته و یکی از مزایای استفاده از آن صرفه جویی در مصرف انرژی است، معمولاً به ساختار اصلی ساختمان چسبیده و با اشکال مختلف پیاده سازی می شود.

فروش بهترین نمای ساختمان اداری

فروش بهترین نمای ساختمان اداری

اگر شما هم قصد اجرای نمای شیشه ای در ساختمان دارید، فروش نمای اداری ساختمان و نصب آن توسط مجرب ترین افراد انجام می‌ شود که سابقه طولانی در زمینه تهیه و اجرای آن داشته و همواره بهترین خدمات را به مشتریان عزیز در سراسر تهران و سایر شهر ها ارائه می نمایند.

این شرکت ها فقط در زمینه نصب و اجرا فعالیت داشته که با خیالی آسوده می توانید نمای ساختمان خود را به آنها سپرده تا کارتان را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. استفاده از این نمای تماماً شیشه جلوی زیبایی به ساختمان بخشیده و یک عایق صوتی حرارتی هم ایجاد می‌ کند که پل ارتباطی موجود در صفحه شما را با این افراد مرتبط خواهد کرد تا به راحتی بتوانید از قیمت دقیق مطلع شده، اطلاعات لازم در مورد رزومه کاری مهندسین هزینه طراحی و غیره را به راحتی دریافت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02633500888
فکس: 02633500887
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: خیابان درختی - ساختمان دیبا

مطلب پیشنهادی

عناصر الحاقی ظاهری در طراحی نما

عناصر الحاقی ظاهری در طراحی نما عناصر الحاقی ظاهری در طراحی نما هر گونه تابلو …

دیدگاهتان را بنویسید