banner.png
خانه / نما / طراحی نمای شیشه ای ساختمان با کیفیت عالی

طراحی نمای شیشه ای ساختمان با کیفیت عالی

طراحی نمای شیشه ای ساختمان با کیفیت و عالی، سبب زیباتر شدن ساختمان یا برج شما می شود. امروزه بسیاری از ساختمان‌ سازان از این طرح نما استفاده می کنند که هزینه مناسبی هم دارد و در میان مردم رایج شده است. 

طراحی نمای شیشه ای ساختمان با کیفیت عالی

طراحی و اجرای نمای شیشه ای ساختمان به چه صورت است؟

طراحی و اجرای نمای شیشه ای ساختمان به چه صورت است؟طراحی و اجرای نمای شیشه ای ساختمان به صورت های مختلفی انجام می شود.  ما یک سیستم خود پشتیبانی پانل های شیشه ای را ارائه می دهیم که امکان ساخت این نوع نماها را بدون وقفه  از کف تا سقف – با حداقل فریم و رنگ های مختلف ، بافتها و اجراهای حرارتی و صوتی فراهم می کند.

مرکز ارائه دهنده انواع نماهای شیشه ای در کشور

مرکز ارائه دهنده انواع نماهای شیشه ای در کشورمرکز ارائه دهنده انواع نمای شیشه ای داخل ساختمان در کشور، ارائه دهنده بهترین نماها به مشتریان خود می باشد. 

نمای شیشه ای ویژگی خاصی دارد که به طور مستقیم با خورشید در ارتباط است. اگرچه همه چیز به کیفیت و ویژگی های شیشه بستگی دارد ، اما تخمین زده می شود که از پرتوهای خورشیدی که به یک پنجره معمولی ضربه می زند ، ۱۰٪ بازتاب می یابد ، ۱۰٪ دیگر توسط شیشه جذب می شود و ۸۰٪ وارد فضای داخلی ساختمان می شود.  این ، هنگام برخورد با هر سطح داخلی ، تبدیل به گرما می شود که اثر گلخانه ای ایجاد می کند.  اگر گرمای ایجاد شده توسط رایانه ها ، چاپگرها ، روشنایی و کاربران ساختمان را اضافه کنید ، سناریو از نظر راحتی کاملاً نامطلوب است.

 تنها راه حل ممکن برای عملکرد ساختمان ، یک سیستم پیچیده HVAC با مصرف انرژی بسیار بالا برای تهویه هوا و گرمایش است.  و این به هیچ وجه راحتی داخلی فضای داخلی سرنشینان ساختمان را تضمین نمی کند.  به عنوان مثال ، بسیار متفاوت از قرار گرفتن در نزدیکی ویندوز و دریافت مستقیم خورشید نسبت به نزدیکی خارج از تهویه مطبوع است.  راحتی حرارتی به طور مستقیم با استرس کار و بهره بری یک شرکت ارتباط دارد ، بنابراین موضوع بسیار مهمی است.

 طراحی اثربخش

 در مواجهه با لزوم کاهش تأثیرات زیست محیطی و مصرف انرژی در ساختمانها ، در حال حاضر طرح های منفعل به عنوان یک گزینه عالی برای بهبود کارایی و راحتی داخلی هر پروژه ارائه می شود.

 اگرچه انتقاد می شود که بارها این نوع از طراحی جنبه های معماری و استفاده از عناصری مانند شیشه را محدود می کند ، حقیقت این است که به دنبال راهکارهای طراحی منفعل ، کارهای بزرگی را می توان به دست آورد که به اجرای عایق حرارتی قدرتمند و سیستمی از آن نیاز دارند.  تهویه مکانیکی برای تجدید هوای داخلی در این نوع ساختمانها.

و درست همانطور که شیشه جذب می کند و باعث می شود گرما از پرتوهای خورشید عبور کند ، پنجره های معمولی ساخته شده از این ماده مسئولیت ۳۰ تا ۶۰ درصد تلفات انرژی در یک ساختمان را دارند ، بنابراین باید از شیشه هایی با عملکرد حرارتی بالا استفاده شود.  .  استراتژی های طراحی منفعل به دنبال جلوگیری از ویندوز نیستند بلکه در عوض توزیع را با توجه به نیازهای خاص هر پروژه پیشنهاد می کنند.  در واقع ، ویندوز عنصر اساسی در طراحی منفعل است ، زیرا آنها امکان استفاده از نور طبیعی ، به حداقل رساندن مصرف برق ، جذب انرژی در زمستان و از بین بردن گرمای بیش از حد در تابستان را فراهم می کنند.

 مثال خوب ساختمانی که از استانداردهای بالای بهره بری در طراحی آن برخوردار است و همچنین به دلیل ارزش معماری آن نیز شناخته شده است

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02633500888
فکس: 02633500887
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: خیابان درختی - ساختمان دیبا

مطلب پیشنهادی

فروش بهترین نمای شیشه فریم لس در بازار

نمای شیشه فریم لس یکی از محصولات می باشد که در مکان‌های مختلف برای نمای ساختمان های گوناگون از جمله مسکونی و تجاری و غیره مورد استفاده قرار گرفته و زیبایی و جذا

دیدگاهتان را بنویسید