banner.png
خانه / کرتین وال / قیمت اجرای نما کرتین وال

قیمت اجرای نما کرتین وال

از نماهای لاکچری و مدرنی که امروزه طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده و با قیمتی مناسب نصب و اجرا می شود نما کرتین وال می باشد. این نما بسیار شیک و جذاب بوده و دوستداران این محصول می توانند با قیمتی مناسب این محصول را اجرا کنند.

اجرای این محصول بر روی نما توسط شرکت های معتبری انجام می شود که می توانید قیمت اجرای آن را به صورت آنلاین از این شرکت های متخصص در این حوضه پرس و جو کنید.

قیمت اجرای نما کرتین وال

ویژگی انواع نما کرتین وال

ویژگی انواع نما کرتین وال نما بخش مهمی از کار های ساختمانی به شمار می رود که در استقامت و زیبایی بنا نقش مهمی ایفا می کند و هر فردی سعی می کند از برترین نمای روز برای زیبایی ساختمان خود استفاده کند، برای این منظور در این بخش می خواهیم در مورد به روز ترین مدل روز اشاره نماییم که به نام نمای کرتین وال در دنیا معروف می باشد و در مورد ویژگی های که دارد سخن می گوییم.

از ویژگی های مهمی که این کالا دارد می توانیم به موارد مهمی اشاره کنیم که از جمله آنها به موارد زیر می پردازیم.

  • از جمله ویزگی های مهمی که دارد نمای سبک است و در برابر انواع نماهای که وجود دارد سبکی بیشتری دارد زیرا آنها بار زیادی را بر روی پی ساختمان وارد می کردند اما این نما به هیچ وجه بر روی سنگینی نما فشاری وارد نمی کند.
  • می توانیم بگوییم که این نما از نماهای خشک به حساب می آید زیرا در اجرای آن از هیچ ملات ساختمانی استفاده نشده و در مقابل از لامل ها یا شاسی های استفاده می شود که اغلب از جنس آلومینیومی می باشند.
  • این محصول به کمک دو شاسی عمودی و افقی نصب می شود که عمودی آن با نام مولیون و افقی را با نام ترنسم می شناسند. نما درون لامل جای می گیرد و به عنوان یک عایق نیز برای ساختمان است.

فروشنده نما کرتین وال مرغوب

فروشنده نما کرتین وال مرغوب قیمت نما کرتین وال اگر چه در برابر قیمت نمای قدیمی بیشتر است اما این نکته را نمی توان از یاد برد که بهترین نمای کنونی در دنیا بوده و عملکردی عالی دارد. فروشنده نما کرتین وال را با قیمتی مناسب به دوستداران این محصول ارائه می دهد تا مشتریان بتوانند این کالا را خریداری کنند.

فروشنده های زیادی در این وادی کار می کنند و ارائه خدمات به مشتریان خود می دهند و ما در این سایت یکی از معروف ترین فروشنده های را به شما معرفی می کنیم تا بهترین کالای موجود را با تضمین و ضمانت نامه خریداری نمایید.

علاوه بر آنکه این سایت این نما را به فروش می رساند می تواند در نصب این محصول نیز به شما کمک کند و حوضه کاری آنها اغلب شهرهای کرج و تهران می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02600000000
فکس: 02166558279
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: بلوار پونه شرقی

مطلب پیشنهادی

تفاوت قیمت نمای کرتین وال و فریم لس در کشور

تفاوت نمای کرتین وال و فریم لس در شکل ظاهری و قیمت آن‌ها است. این دو نوع نما در کشور قیمت های متفاوتی دارند. نما به شکل ظاهری ساختمان گفته می شود که کرتین وال و

دیدگاهتان را بنویسید