banner.png
خانه / کرتین وال / قیمت انواع اجرای نما کرتین وال

قیمت انواع اجرای نما کرتین وال

ساختمان های مدرن دستخوش تغییر و تحولات چشمگیری شده و برای افزایش زیبایی آنها از نماهای امروزی بهره می برند، مانند نمای کرتین وال که ظاهر شیشه ای و بسیار چشم نوازی دارد. این نما که با عناوین دیگری مانند «نمای لامل» نیز شناخته می شود، از مصالح سبک و در عین حال مستحکم ساخته شده و لذا مقاومت بی نظیری را نسبت به عوامل خارجی داراست. اما در خصوص قیمت نما کرتین وال باید بگوییم که با توجه به تنوع موجود از آن، مانند نمای کرتین وال استیک یونیتایز، نرخ ها متفاوت است.

قیمت انواع اجرای نما کرتین وال

روش تهیه نما کرتین وال

روش تهیه نما کرتین وال نمای کرتین وال را می توان یکی از جذاب ترین و بهترین نماهای ساختمانی معرفی کرد که برای پردازش نماهای خارجی به سراغ آن رفته و یک جلوه بصری عالی را به ساختمان ها می بخشند، این نوع نما که حالا با کاربرد روزافزون در مناطق شهری روبرو می باشد، دارای حالت خود ایستا بوده و از دیگر ویژگی های بارز آن هم این است که با وجود برخورداری از بهترین مصالح، هیچ بار اضافی ای را به ساختمان وارد نکرده و از این حیث حائز اهمیت می باشد.

در ادامه شما را با انواع روش تهیه این نما که محبوبیت فوق العاده ای را پیدا کرده، آشنا خواهیم کرد:

تهیه و تدارک نما کرتین وال به روش استیک:

در این روش ابتدا شیشه و اتصالات مختلف را در محل اجرا مونتاژ نموده و سپس نصب می سازند، معمولاً از این روش برای اجرا در پروژه های نه چندان بزرگ استفاده نموده و با توجه به اینکه اتصالات مربوط به آن به صورت دستی آماده می شوند، لذا منجر به بروز استحکام بیشتر در ساختمان خواهند شد.

نما کرتین وال به روش یونیتایز:

تهیه این نوع نما برای ساختمان همراه با سرعت عمل بیشتری بوده و بعد از اینکه درب و پنجره های ساختمانی نصب شدند، این نما روی آنها اجرا می شود، از امتیازات قابل توجه این نما این است که در هر نوع شرایط آب و هوایی قابل نصب بوده و ضمناً برای اجرایی کردن پروژه های بزرگ، مناسب می باشد، ضمن اینکه از هزینه های مربوط به اجرا هم خواهد کاست.

فروش مناسب نما کرتین وال

فروش مناسب نما کرتین وال با پیشرفت تکنولوژی و تغییر روش های ساخت و ساز، دیگر استفاده از نماهای قدیمی ساختمانی، بی معنا بوده و باید مطابق با تغییرات کنونی پیش رفت.
به دنبال همین موضوع شاهد پیدایش نماهایی جدیدتر برای ساختمان ها هستیم که نمای کرتین وال در راس همه آنها قرار دارد.

اکنون با توجه به زیبایی این نما، مقاومت و کیفیت بالای آن و همچنین مزیت هایی که از خود به کاربران نشان داده، با افزایش تقاضا برای آن و در نتیجه توسعه فروش نما کرتین وال مواجه می باشیم که به دست مراکز معتبر عرضه کننده نظیر این مرکز صورت گرفته و حالا می توانید طبق شرایط فروش مناسب، اقدام به تهیه این نما که چنین ویژگی هایی را داراست نمایید:

  • مانعی عالی برای آب و پیامدهای مشابه آن مثل رطوبت به داخل ساختمان
  • برقراری یک نمای شیک و چشم نواز
  • مناسب برای تمامی ساختمان های تجاری، مسکونی، آموزشی و …
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02633500888
فکس: 02633500887
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: خیابان درختی - ساختمان دیبا

مطلب پیشنهادی

انواع کرتین وال لامل ارزان

خرید بدون واسطه انواع کرتین وال لامل ارزان

انواع کرتین وال لامل ارزان | انواع کرتین وال لامل ارزان | انواع کرتین وال …

دیدگاهتان را بنویسید