banner.png
خانه / نما / قیمت نمای تجاری شیشه ای در کرج

قیمت نمای تجاری شیشه ای در کرج

نمای تجاری شیشه ای یک نمای بسیار زیبا و مجلل برای ساختمان های تجاری است که امکان نصب انواع بازشو ها بر روی این نما وجود دارد، با وجود این که این نما به صورت کاملاً یکپارچه و یکدست به نظر می رسد. قیمت نمای تجاری شیشه ای در کرج و تمام استان ها اصولاً حد ثابتی دارد چرا که تا حد ممکن سعی می شود این نما شیشه‌ ای به طور گسترده و در حجم انبوه در تمام نقاط توزیع شود تا عاملی باعث افزایش قیمت غیر معقولانه این محصول نشود.

قیمت نمای تجاری شیشه ای در کرج

نمای تجاری شیشه ای و کاربرد آن

نمای تجاری شیشه ای و کاربرد آن نمای ساختمان ها در واقع نوعی ویترین پروژه های ساختمانی به حساب می آیند. به همین دلیل است که اکثر پیمانکاران و مهندسین ساختمان هزینه و خلاقیت زیادی برای طراحی نمای خارجی پروژه‌ های خود به خرج می دهند تا زیباترین نما را اجرا کرده و موجب جلب نظر سرمایه‌گذاران یا خریداران واحدهای مسکونی یا تجاری شوند. از بین بسیاری از انواع نماهای ساختمان که در ایران ترند شده اند، نمای تجاری شیشه ای است که جزو نما های بسیار لوکس و لاکچری است.

اصولاً این نوع نما ها در ساختمان های چندین طبقه مانند برج های تجاری، پزشکی یا حتی مسکونی استفاده می شوند. کاربرد نمای تجاری شیشه ای مزیت های بسیار زیادی دارد و در واقع به کار رفتن نمای تجاری شیشه ای در نمای خارجی ساختمان ها باعث می شود که ساختمان یک نمای یک شکل، یک دست و یکپارچه داشته باشد که این یکپارچگی باعث می شود نمای پروژه ساختمانی بسیار مورد پسند واقع شود.

همچنین در ساختار نمای تجاری شیشه‌ ای از عناصری استفاده شده است که این جداره های شفاف از اتلاف حرارت جلوگیری می کنند. در نتیجه استفاده از نمای تجاری شیشه ای در ساختار پروژه ها باعث می‌ شود تا از مصرف بی‌ رویه سوخت‌ های فسیلی و اتلاف انرژی جلوگیری شود. نما های شیشه ای که در ساختمان ها استفاده می شوند از لحاظ ساختاری آپشن های گوناگونی دارند و می توان انواع بازشو ها را بر روی سطح آن ها نصب کرد.

پخش بهترین نمای تجاری شیشه ای

پخش بهترین نمای تجاری شیشه ای نمای تجاری شیشه ای یک نمای بسیار زیبا و مدرن است که اصولاً اکثر پیمانکاران این نوع از نما ها را در پروژه های تجاری استفاده می کنند. چرا که نمای تجاری شیشه ای یک ظاهر مقتدرانه و رسمی را به ساختمان هدیه می‌دهد. به همین دلیل امروزه تعداد متقاضیان نماهای شیشه‌ای در ایران روز به روز افزایش پیدا می کنند و به دنبال این تعداد تقاضا طبیعتاً پخش نمای شیشه ای تجاری در تمام نقاط ایران به طور گسترده صورت می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02633500888
فکس: 02633500887
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: خیابان درختی - ساختمان دیبا

مطلب پیشنهادی

فروش نمای ساختمان تجاری مدرن در ایران

اولین و مهمترین چیزی که در یک ساختمان دیده می شود و مورد توجه قرار می گیرد نمای شیک و جذاب آن است که امروزه در پیشرفته ترین ساختمان های تمام دنیا، نماهای شیشه‌ا

دیدگاهتان را بنویسید