banner.png
خانه / شیشه فریم لس / قیمت نمای شیشه ای فریم لس در تهران

قیمت نمای شیشه ای فریم لس در تهران

فریم لس یک نمای شیشه ای بدون قاب است که یک پیشنهاد عالی برای نما می باشد. قیمت نمای شیشه ای فریم لس بسته به تعداد طبقات و البته مقدار شیشه قابل استفاده متغیر است و ثابت نیست.

قیمت نمای شیشه ای فریم لس در تهران

نمای شیشه ای فریم لس چه مزایایی دارد؟

نمای شیشه ای فریم لس چه مزایایی دارد؟مزایای نمای شیشه ای فریم لس

شیشه سازه می تواند به عنوان یک جایگزین فوق العاده برای یک سیستم نما سنتی استفاده شود. هنگامی که شما به دنبال ایجاد دیوارهای شیشه ای به عنوان بخشی از طرح هستید ، گزینه های مختلفی در اختیار شما است.  در بیشتر موارد هنگام طراحی دیوار شیشه ای می خواهید شیشه ویژگی برجسته این نما باشد.  این به معنای به حداقل رساندن فریم و استفاده از بزرگترین صفحه های شیشه ای امکان پذیر است.

 سیستم های نما بسیاری وجود دارد که در بازار وجود دارد و هر یک از نظر اندازه قاب ، مواد و طراحی آن بسیار متفاوت است.  شیشه سازه می تواند به عنوان یک جایگزین فوق العاده برای یک سیستم نما سنتی استفاده شود.  با استفاده از شیشه های با مشخصات بالا و با جزییات مربوط به رفع فشار ، می توانید کل شیشه ها را بدون وجود قاب قابل مشاهده و یا ثابت بسازید.

 در مقابل ، عنصر اصلی طراحی شیشه سازه این است که هیچ قاب وجود ندارد.  واحدهای شیشه ای با استفاده از کانالها یا زوایایی که به صورت پنهان طراحی شده اند ، در ساختار ساختمان ثابت می شوند ، مهم نیست که طراحی پروژه شما چیست.  در نمای فریم لس شیشه ساختاری برای ایجاد نمای شیشه ای بدون قاب به قسمت بیرون مورد استفاده قرار می گیرد.  

 

قیمت روز اجرای نمای شیشه ای فریم لس در تهران

قیمت روز اجرای نمای شیشه ای فریم لس در تهراناندازه های شیشه ای در نمای فریم لس

 حداکثر اندازه شیشه ای که می توانید با سیستم نما بدست آورید با وزن شیشه مشخص می شود.  این بدان معناست که در صورت استفاده از لعاب سه گانه یا استفاده از واحدهای شیشه ای روکش ضخیم تر ، حداکثر اندازه شیشه مورد استفاده شما یکپارچه خواهد شد. معمولی است که یک سیستم نما حداکثر وزن شیشه ای را تا ۲۵۰ کیلوگرم به عنوان استاندارد ارائه دهد.  این کار با استفاده از ترانسوم های عمیق تر یا “سنگین” می تواند به ۴۰۰ کیلوگرم افزایش یابد.

 با استفاده از مشخصات شیشه ای معمولی از یک واحد دو جداره با شیشه سفت شده ۶ میلی متر ، می توانید حداکثر اندازه ۸m2 را برای عمق استاندارد انتقال یا ۱۲m2 برای یک انتقال عمیق تر تا ۱۵۵ میلی متر بدست آورید.

شما برای مشاهده قیمت اجرای نمای فریم لس به سایت های معتبر مجازی مراجعه نمایید تا از قیمت های روز اجرا نما اطلاع یابید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02633500888
فکس: 02633500887
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: خیابان درختی - ساختمان دیبا

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع نما شیشه فریم لس در بازار

شیشه فریم لس از جمله محصولاتی می باشد که در ساختمان های تجاری و اداری مورد استفاده قرار می گیرد و باعث زیبا شدن ساختمان ها می شود، البته استفاده از این شیشه ها

دیدگاهتان را بنویسید