banner.png
خانه / نمای کرتین وال / هزینه اجرای نما کرتین وال

هزینه اجرای نما کرتین وال

نما کرتین وال از نماهای شیشه ای نشکن است که امروزه کاربرد زیاد در زیبایی شهر دارد. این نما به دلیل داشتن هزینه اجرای مناسب مورد توجه افراد خوش سلیقه قرار گرفته است. هزینه اجرای نمای کرتین وال بستگی به شرکت های دارد که این کار را برای شما انجام می دهند. هر شرکت با توجه به معیارهای که دارد هزینه اجرای نما را به مشتریان خود اعلام می کند. به طور کلی هزینه نما کرتین وال مناسب بوده و ارزش هزینه کردن این کار را دارد.

هزینه اجرای نما کرتین وال

نصب آسان نما کرتین وال

نصب آسان نما کرتین وال نماهای مثل سنگ و سرامیک های که برای ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد برای نصب نیاز به ملات های سیمانی دارند که کار را کمی دشوار می کنند علاوه بر این بر روی سنگینی بنا اثر زیادی را دارند اما نماهای امروزی که با نام های کرتین وال یا فریم لس در دنیا رواج یافته اند که در مقابل نماهای دیگر نصب آسان همراه با سرعت مناسب دارند.

شیشه های نشکنی که با برش های یکسان و همواری آماده نصب هستند را بر روی قالب ها یا سازه های به نام لامل قرار می گیرند که از جنس آلومینیوم و یا آهن هستند قرار می گیرند و به وسیله پیچ و پنج نصب می شوند. برخی از آنها قابلیت تحرک را دارند و باز و بسته می شوند و دارای شاسی کشی هستند که کاربرد بالایی دارد.

این لامل ها از بهترین وسیله های نگهدارنده شیشه به شمار می روند که می توانند به خوبی از شیشه در برابر حوادث نگهداری کنند. نصب و اجرای لامل نیاز به تجربه و تخصص دارد و افرادی که در این زمینه تجربه دارند می توانند به خوبی در زمانی مناسب آن را نصب می کنند .این نما نصبی آسان دارد و افرادی که دوست دارند در این رشته آموزش ببینند می توانند به خوبی آن را یاد گرفته و در این رشته سرمایه گذاری کنند.

فروش انواع نما کرتین وال

فروش انواع نما کرتین وال انواع نما کرتین وال در مدل، رنگ و سایز های مختلفی تولید می شود که فروش نما کرتین وال به صورت عمده انجام می شود و به یک قطب تولید سرمایه برای افرادی که در این زمینه فعالیت دارند شده است. فروش فوق العاده ای که ایم کالا به خود اختصاص داده است حیرت بر انگیز است و دیگر روش های قدیمی نما خریداری ندارند.

انواع نمای کرتین وال را در سایزهای مناسبی که بخواهید می توانید از فروشنده این محصول تهیه کنید. فروش این کالا به صورت آنلاین صورت می گیرد که مشتری می تواند در صورت نیاز و به تعداد مورد نظر آن را از این سایت نیز سفارش دهد کافی است فرم درخواست خرید را پر کنید تا با شما تماس حاصل شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
پل ارتباطی:
تماس با مدیریت: 09134928993 باقری
تماس با مدیریت فروش: 09122622634 معتبرزاده
شماره ثابت دفتر تهران: 02166526574
شماره ثابت دفتر کرج: 02633500888
فکس: 02633500887
دفتر تهران: میدان توحید خیابان ستارخان
شعبه کرج: خیابان درختی - ساختمان دیبا

دیدگاهتان را بنویسید